23 і 25 травня в Києві в "Жовтневому палаці" відбувалися знімання нових програм гумористичного шоу "Ліга сміху". Його раніше вів Володимир Зеленський, який став президентом України. Замість нього тепер – Євген Кошовий.

Відео зі знімань опублікувала співачка Наталія Могилевська у своєму профілі в Instagram.

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена, яка напередодні ділилася світлинами зі знімань "Ліги сміху" з новим ведучим, виявляється у залі була не сама. До неї приєднався її чоловік.

На своїй сторінці в Instagram перша леді опублікувала серію знімків із глядацької зали Жовтневого палацу, де саме відбувалися знімання нових випусків гумористичного шоу "Ліга сміху". На деяких світлинах Олена постала разом із президентом Володимиром Зеленським.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

#лігасміху 💥💥💥

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

 

Та великий ажіотаж отримав відеоролик співачки Наталії Могилевської.

У короткому ролику видно, що на сцену "Ліги Сміху" вийшов і новоспечений президент України Володимир Зеленський. Його вихід супроводжували гучні аплодисменти від публіки.

"Тато вдома! Президент вчора нас усіх здивував появою на сцені Ліги Сміху. Був просто фурор! Вітаю Женю Кошового з новою роллю. Вчора була нереальна гра!", – підписала відео артистка.

Також повідомляється, що під час свого виходу на сцену Володимир Зеленський встиг станцювати з учасниками "Ліги Сміху", побажати їм успіху та поцілувати у лоба нового ведучого Євгена Кошового.