Катерина Осадча розповіла про іменинника у її родині. Так, батько зірки Олександр Володимирович відсвяткував день народження. З нагоди радісної події Осадча поділилася світлинами у Instagram.

"Тату, з днем народження! Ми схожі і за зовнішністю, і за характером, бачу ціль, не бачу перешкод, то про нас. Многая літа!" – прокоментувала світлини Катерина. 

Підписники долучилися до привітань іменинника. Так от співак Олександр Пономарьов написав:

"Вітаю з днем народження! Многая і благая літа!". 

Шанувальники ж зірки підкреслили, що вона дійсно дуже схожа на батька.

"Катерино, ви татова копія", "з днем народження! Ви схожі з татом, щастя вам", "татова донька. Здоров‘я та довгих років життя". 

Також Осадча привідкрила завісу і повідомила, на кого її син Івасик більше схожий, і чий він більше татів чи мамин. Як відомо, зіркова родина не показує обличчя сина.

"Насправді в нас періодами. Зараз він дуже радіє, коли ми всі разом вдома. Я розумію. Він дорослішає, коли він бачить, що всі вдома, він знає, що все гаразд. Він дуже плаче, коли Юра (Юрій Горбунов, чоловік Катерини – прим. ред.) йде на роботу, тому ми намагаємося якось безболісно це робити, тихесенько йти. Він плаче, коли йду я. В нього немає такого, чи він татів, чи він мамин. Він також схожий якийсь місяць більше на Юру, якийсь місяць пізніше, більше на мене. Тому мені здається, що він однаково татів і мамин", – зізналася знаменитість.