Генеральний прокурор України Юрій Луценко відправився до Швейцарії на зустріч з бізнесменом Ігорем Коломойським, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ще одна країна дозволила працювати українцям по безвізу. Готуйте робочий одяг!

«За моїми даними, сьогодні вже другий день, як Юрій Віталійович Луценко перебуває в Швейцарії, де пред’являє Ігорю Валерійовичу Коломойському томи жорсткого компромату. У понеділок може бути жарко…» – зазначив він.

14 липня стало відомо, що екс-власник «Приватбанку» Ігор Коломойський, а також пов’язані з ним компанії і особи подали в суд 85 позовів у зв’язку з націоналізацією банку.

Чотири позови Коломойського пов’язані з оскарженням самої процедури виведення «ПриватБанку» з ринку, два позови – з постановою уряду про входження держави в капітал фінустанови, один позов пов’язаний зі спробою розірвання поручительства за кредитами рефінансування «ПриватБанку».

У 42 справах позивачі намагаються заперечити те, що вони є пов’язаними з банком особами. Зокрема, це позови від сім’ї Ігоря та Григорія Суркісів, футбольного клубу «Динамо Київ» і «Акцент-Банку». В травнем 2017 роки сім’я Суркісів виграла позов проти НБУ, Фонду гарантування вкладів фізосіб і тимчасового адміністратора націоналізованого «ПриватБанку».