Ще декілька місяців тому, президент Володимир Зеленський заявив, що глава партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко приходила до нього з пропозицією працевлаштувати своїх кандидатів на “солодкі” посади, а натомість пропонувала голоси нардепів партії у Верховній Раді.

“Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ.

Подивився “Свободу слова” на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які “принесуть інвестиції”.

Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця.

Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на “солодкі” місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі “Слугою Народу” у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди.

Але подивіться, який гарний вигляд має зараз “опозиція”. Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають “солоденького”.

Наразі ж, як повідомляє телеграм-канал Легітимний, посилаючись на свої джерела, Юлія Тимошенко зустрічалася з Коломойським, і домовилися про «прихований союз». У січні у них вже було кілька розмов.

“Легітимний” доповнює, що Тимошенко різко змінює свою стратегію і тактику. Якщо 2019 року вона дотримувалася стратегії «миротворця», то 2020 рік вона починає як «мисливець».

ЮВТ зараз буде критикувати всіх і президента в тому числі.

Про що і свідчить нещодавна заява ЮВТ.

На офіційному порталі фракції «Батьківщина» опубліковано звернення Юлії Тимошенко, в якому вона критикує злив аудіозапису скандальної розмови прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

«Такі розмови ключових гравців команди президента відкривають очі українському суспільству. Коли вони самі це про себе говорять, що прем’єр не обізнаний в економічних питаннях – і це під час кризи та фінансового краху, який сьогодні переживає країна, – це означає, що хтось свідомо кидає нам в руки невігласів, які роблять те, що їм замовили ззовні», – говорить Тимошенко.

При цьому, на думку жінки-політика, зараз не має значення, відправить президент Зеленський прем’єра Гончарука у відставку чи ні. Від непрофесіоналізму нинішньої влади України врятує тільки повна її заміна.

«І тут не питання, як вони тепер будуть переставляти стільці, будуть знімати Гончарука чи ні, що будуть робити з урядом. Цю владу треба негайно знімати всю – від президента некомпетентного і до кожного некомпетентного чиновника, яких він привів із собою, до депутатів… Їх усіх треба негайно прибирати», – каже лідер фракції «Батьківщина ».

Своєю чергою, джерело каналу “Легітимний” підкреслює, що зараз є «прихована ситуативна коаліція», яка поставила собі за мету – позачергові вибори до парламенту. Відомо, що це вигідно всім фінансовим групам і олігархам, крім команди президента, яка думає не про привілегії олігархів, а про простих людей.