У Мережі з’явилася сенсаційна інформація, про те, що Анастасія Заворотнюк нібито померла. Крім того, ЗМІ пишуть, що це сталося ще в минулому році, а її близькі родичі це ретельно приховують від громадськості.

Однак підтвердження цієї інформації немає. Такі чутки вже з’являлися і не один раз. А все через те, що рідні актриси постійно мовчать, а народу потрібні факти. І якщо немає реальних, доводиться задовольнятися чутками, навіть найбільш похмурими.

Також ходять чутки, що артистка не хотіла, щоб навколо її похорону був такий же ажіотаж, як це було з Юлією Началовою і Жанною Фріске, тому заздалегідь попросила не афішувати свою кончину і не допускати до гробу для прощання шанувальників.

Інформація про те, що Анастасія Заворотнюк хвора, з’явилася на початку осені 2019-го. За непідтвердженими даними, у неї рак мозку. Рідні знаменитості розповіли шанувальникам, що вона хвора, але не уточнили діагноз.

Мовчання сім’ї про стан хворої Анастасії Заворотнюк викликає масу питань і теорій у її фанатів. Народ, який не виключає того, що актриса вже давно померла, хоче дізнатися правду про те, з чим їй довелося зіткнутися. Інші ж підкреслюють, що сім’я Заворотнюк мовчить, можливо, тому що у неї є шанс на одужання.

За останніми даними, сім’я актриси продала заміський будинок, який дуже любила Настя.

Де зараз знаходиться артистка і що з нею відбувається, невідомо. Немає ніякої інформації про її стан, про те, що з нею буде завтра або навіть через кілька годин. Деякі шанувальники вважають, що вона ховається через невдалу пластику або борги.

Крім цього, підмосковні пристави закрили справу про борги актриси Анастасії Заворотнюк, так як не змогли знайти боржника. З’ясувалося, що в їх розпорядженні немає даних про точне місцезнаходження артистки.

Гроші з Анастасії Заворотнюк повинні були стягнути за рішенням мирового суду Люберецького району, проте її точне місцезнаходження не відомо.