Справа Шеремета: з'явилося велике розслідування про вбивство журналіста

Майже рік пройшов з того часу, як в центрі Києва на очах у сотень людей було вбито ведучого "Радіо Вєсті" і журналіста УП Павло Шеремет. Але силовики досі не знайшли вбивць і замовника. А на всі запитання відповідають: "таємниця слідства", – Корупція Інфо

Популярне: УВАГА!!! Правила для водіїв будуть РАДИКАЛЬНО ЗМІНЕНІ, прочитайте, щоб не потрапити в халепу

З'ясувати, як розслідується справа, що могло стати причиною такого "демонстративного" вбивства і яку роль у цьому могла зіграти громадянська дружина і господиня сайту "Українська правда" Олена Притула, спробувала автор резонансного розслідування, опубліковане в газеті "Факти" від 5 травня 2017.

"Мені здається, щось важливе сталося під час останньої поїздки Шеремета в Москву… Відмовившись від пропозиції Олександра Клименко, Павло, мабуть, когось розчарував", – так у виданні анонсований матеріал.

Розслідування підготовлено й опубліковано в рамках спільного проекту Національної спілки журналістів України та Міжнародної федерації журналістів по боротьбі з безкарністю за злочини проти працівників ЗМІ.

Автор публікації Інна Золотухіна побувала на батьківщині загиблого в Білорусі, зустрілася з його мамою Людмилою Станіславівною, колегою і другом, куратором "Білоруського партизана" Світлани Калінкіної. Поспілкувалася з командиром полку "Азов" (останнім часом Павло Шеремет активно співпрацював з добровольцями) Андрієм Білецьким. Поговорила з начальником УДО Валерієм Гелетеєм, ветераном СБУ, генерал-лейтенантом Олександром Христенком, народним депутатом Сергієм Лещенком і головним редактором "Української правди" Севгиль Мусаєвій-Боровик.