ЕКС-ЧИНОВНИКА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ, ЯКОГО ЗВИНУВАЧУЮТЬ У НЕДБАЛОСТІ, СУДИЛИ ТАЄМНО

Екс-чиновника Львівської міськради, Юрія Гольця, якого підозрюють у службовій недбалості через загибель чотирьох людей на Грибовицькому сміттєзвалищі, судили таємно, – Корупція Інфо.

Засідання, яке було призначене на 10:00 годину, відбулося на годину раніше і без присутності преси. Активісти вважають, це було зроблено навмисно. Чому провели засідання поспіхом суддя і секретар пояснити відмовилися.


"Не знаю чому, можливо це була технічна помилка, але якщо засідання на сайті оприлюднено в 9:00, то воно має відбуватись в 9:00, якщо в 10:00, то в 10:00", – сказав спікер Галицького районного суду Львова Віталій Стрельбицький.Популярне: "Володя, поверни телефон": як Дзиндзя і Парасюк поскандалили в кулуарах Ради (ВІДЕО)

"Не хочуть розповсюдження якоїсь інформації, яка могла б бути цікава глядачам чи громадськості. Можливо вони хочуть утаємничити процес який буде відбуватися в подальшому. Якось видно судді підігрують таким чином стороні, або якісь зі сторін", – зазначила громадський активіст Наталія Шелестак.

Нагадаємо, трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася минулого літа. Екс-чільника міського управління ЖКГ Юрія Гольця затримали як підозрюваного, а на початку листопада суд відпустив його під особисті гарантії.