Тимошенко проводить наради з одіозними агентами впливу Кремля

Напередодні скандальної заяви Юлії Тимошенко, що президент Петро Порошенко домовляється з лідерами проросійських терористів про ескалацію бойових дій на Донбасі, лідер «Батьківщини» мала таємну нараду з нардепом від «Опоблоку» Михайлом Добкіним та прокремлівським політтехнологом Володимиром Грановським. Про це повідомив колишній нардеп та політичний експерт Тарас Чорновіл, передає Корупція.Інфо


«Попри абсолютну шизофренічність цього припущення, тут пані Тимошенко ще добавила кілька менш помітних нюансів у тексті. Там ніде не було згадки про Росію і її агресію, про Путіна. Виходить, що керівники фейкових республік самостійні у прийнятті рішень і веденні бойових дій та не залежать від Кремля. Росії там узагалі нема… Стоп!!! Від когось ми все це вже чули. За кордоном про це постійно говорять Лавров, Сурков та й сам Путін. А в Україні ще недавно подібні речі заявляла перший номер партійного списку “Батьківщини” Савченко!» – написав він у Facebook.

«2-го липня, після закінчення робочого дня, в центральний партійний офіс («Батьківщини», – ред.) на Турівській прибули дві дуже знакові персони: Михайло Добкін і Володимир Грановський. На Турівській у цей час ніби зібралися пара основних технологів Тимошенко й очікували дорогих гостей. Зрештою, факту присутності головних посібників Тимошенко підтвердити не можу, а те, що ще задовго до початку наради рядових працівників офісу попросили розійтися – це вже точно. От тільки дехто з них трошки загаявся, тому факт неочікуваного візиту чи не найодіозніших персонажів не пройшов непоміченим», – стверджує Чорновіл.

Чорновіл стверджує, що на Турівській проходила нарада між штабістами Тимошенко та керівниками пропутінської групи.

«Але для чого пані Тимошенко проводити спільні засідання й ухвалювати якісь рішення з такими одіозними персонами?» –  задається питанням Чорновіл.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

За його словами, Михайло Добкін є одним з головних провідників путінської лінії в Україні.

«Добкін і Новинський – люди, які користуються прямою підтримкою Кремля. Навіть у доволі проросійському «Опоблоці» Добкін з Новинським стали внутрішньою непримиренною опозицією, звинувативши колег у співпраці з «хунтою»…

Якщо Добкін буде співпрацювати з Тимошенко – це пряме кураторство з Москви над усією її виборчою кампанією та певні гарантії слухняності у випадку перемоги, – пише Чорновіл.

Політтехнолога Грановського він характеризує як керівника «абсолютно злочинної групи», яка вповні проявила себе ще під час виборів президента у 2004 році, працюючи на Віктора Януковича. «Грановський – це найдикіші провокації, свавілля, брутальність лозунгів і методів. А головне – там де Грановський, там прямі, а не опосередковані впливи Кремля», – пише політичний експерт.


«У такому ракурсі стають більш зрозумілими й абсолютно дикі заяви самої Юлії Володимирівни – вона готує свого виборця до відверто колаборантських і капітулянтських дій у майбутньому (вже забули, як її нахваляла Анна Герман і розказувала, що Юля-президент відновить дружбу з Росією?). А ще схоже, що саме Грановський міг бути ініціатором та організатором зустрічі та наради з Добкіним, як політичним представником пропутінської лінії в Україні», – резюмує Тарас Чорновіл.