МФО Разумкова стає на захист бізнес-інтересів забудовника Аднана Ківана.

Сьогодні відбувається сесія Одеської міськради, одним із питань якої буде розподіл землі.

Інтереси Ківану давно йдуть у розріз зі “думкою” Геннадія Труханова. З метою тиску на мера Одеси Ківан давно “підрядив” нардепа Артема Дмитрука, який зовсім не просто так два тижні тому скакав столами в Одеській міськраді, – пише телеграм-канал “Секретов.НЕТ”.

Незважаючи на публічний вихід Дмитрука з МФО Разумкова, Ківан продовжує підтримувати Дмитро Олександрович.

Підтвердженням цього є спільна з Дмитруком участь у цій сесії нардепів із МФО Любові Шпак, Ольги Саладухи та Неллі Яковлєвої.

Разумкову не завадить додаткове фінансування його політпроекту та підтримка виданням “Kyiv Post”.

Зауважимо, Дмитро Разумков є політиком, який прийшов разом із Володимиром Зеленським на хвилі нових облич. Проте йому не вистачає так званого політичного контенту.

Якби в Разумкова був “політичний контент”, то він був би цікавим через доволі вигідну ситуацію, яка у нього склалась. Про це в ефірі авторської програми Сергія Лещенка “Що це було?” розповів політтехнолог Сергій Гайдай.

У Разумкова немає власної команди.

За словами політтехнолога, у Разумкова є непоганий стартовий капітал, електорату через минулу співпрацю з Зеленським. Це капітал, про який на старті мріяв би будь-який політик.

“Не думаю, що він (рейтинг Разумкова – 24 канал) далі підійматиметься, тому що ми не чуємо від нього контенту. Його навіть немає. Якщо контенту немає, то це і є політична порожність”, – підкреслив Гайдай.

На його думку, у Разумкова навіть не помітна власна команда. Від нього лише чути фрази на кшталт: “Політика має бути розумна. Не треба порушувати закон”. “У політичному маркетингу це не купують”, – пояснив політтехнолог.

До того ж людина яка на камеру розповідає про закон поза нею не проти його порушити.

Адже гроші до партії Разумкова гроші приходять різними шляхами. Відтак заступник міністра економіки Михайло Лев та голова парламентського економічного комітету, можливо планує реалізувати корупційну схему, вивівши 2 млрд грн через Експортно-кредитне агентство на політичну кампанію ексспікера Разумкова. Із такою заявою у своєму блозі на “Цензор.НЕТ” виступив директор Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

Також вірогідно, що політпроект Дмитра Разумкова “Розумна політика” фінансується Ахметовим.

Таке припущення прозвучало в авторській телепрограмі Сергія Лещенка “Що це було?” Таку думку висловив і сам автор програми, і його гостя – заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“З мого досвіду такі партії фінансують дуже багаті люди, які зацікавлені в якихось преференціях у політиці”, – припустила Євгенія Кравчук.

Її думку розвинув автор програми. Він припустив, що такою людиною, яка вважає за краще мати вплив на політику і політиків, може бути Рінат Ахметов. Кравчук повністю поділяє його припущення. Говорить, що такий висновок не важко зробити з того, як Дмитро Разумков та його однодумці зачастили в ефіри медіа-ресурсів, які належать цьому бізнесменові.

“Я можу сказати, що багато людей з “Розумної політики” і сам Разумков з’являються на каналах Ахметова. Це дуже помітно, практично щодня і в різних форматах. Це випадковість? Думаю, ні”, – зауважила “слуга” Кравчук.