Майже немає ніякої інформації про дружину Ігоря Коломойського, що розташувався на четвертому місці рейтингу зі статком $ 3,3 млрд.

Ігор Коломойський, який живе переважно в Швейцарії, володар трьох громадянств, українського, кіпрського і ізраїльського. Вважається одним з найбільших бізнесменів в Україні. Разом зі своїми друзями – Геннадієм Боголюбовим і Олексієм Мартиновим – є співвласником групи «Приват». А точніше – головна фігура фінансової групи. Власник нафтопереробного комбінату «Нафтохімік Прикарпаття», а також нафтовидобувної компанії «Укрнафта», телеканалу 1 + 1 та володіє багатьма іншими підприємствами. У 2010 році терміном на 5 років був обраний керівником Європейської єврейської ради.

803992

Відомо що свою майбутню дружину Ірину, яка молодша за нього на півтора року, Ігор зустрів ще в 13 років, в піонерському таборі і одружилися вони на третьому курсі інституту. Через рік народилася донька Анжеліка. Ірина з простої сім’ї, закінчила педагогічний інститут і відразу працювала в школі. Та й Ігор Коломойський, який народився в родині простих дніпропетровських інженерів, закінчив Дніпропетровський металургійний інститут. Що ж все-таки допомогло вибитися синові інженерів не просто в люди, а в дуже впливові люди? Все ж більшість з тих, хто його знає, вважає, що в корені лежать «неординарний аналітичний розум і приголомшливі математичні здібності». Але спершу він все ж знайшов стартовий капітал і в цьому йому добре допомогла єврейська громада, з якої він підтримує тісні зв’язки і по сей день