Російські загарбники, схоже, готуються до нових провокація

Так, вони стягують на Кінбурнську косу у Миколаївській області певні види озброєння, зокрема, РСЗВ. Таким чином звідси вони намагаються поцілити в район Очакова і по узбережжю протилежному до Дніпровського лиману.

Про це в одному з інтерв’ю розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. За його словами у ворога на Кінбурнській косі жодного воєнного завдання немає. Він залишається там, щоб переслідувати певні цілі.

На його думку росіяни намагаються накопичувати зброю на Кінбурнській косі.

А наше завдання – не давати їм цього зробити. І ця боротьба триває постійно, – наголосив він.

Водночас голова Миколаївської ОВА вважає, що окупанти стягують артилерію на Кінбурнську косу з 2 причин:

щоб не давати можливості Миколаївщині доєднатися до “зернового коридору”. За словами Кіма, росіяни так демонструють, що контролюють цей прохід;

щоб турбувати цивільне населення і нагадувати, що вони ще тут присутні – менше, ніж на 1% Миколаївської області. А також обстрілювати додатковий регіон, тому що з військового погляду окупанти нічого не можуть зробити.

“Вони використовують заборонені касетні боєприпаси, артилерійський та мінометний вогонь по Очаківській та Куцурубській громадах”, – підкреслив Кім.

Віталій Кім також розповів про ситуацію на Миколаївщині

Але це виключно завдяки нашим військовим, які добре відпрацювали по Лівому берегу і по Кінбурнській косі. Вони уразили декілька складів з боєкомплектом та точки, з яких обстрілювали саме Очаків,
– зауважив голова Миколаївської ОВА.

Водночас він зазначив, що це тимчасове затишшя, але постійна робота може привести до того, що ворог буде повністю знищений на окупованих територіях.