У прес-службі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення повідомили, що вони не отримали повний пакет документів від керівництва телеканалу "1 + 1".

Однак ліцензію на продовження мовлення телеканал отримав, повідомляє Корупція. інфо

Як пояснює голова комісії Юрій Артеменко, вони пішли назустріч керівництву телеканалу.

"Напередодні засідання до мене прийшов генеральний директор телеканалу Олександр Ткаченко і попросив розглянути питання видачі ліцензії каналу раніше", – говорить Юрій Артеменко.

Комісія пішла назустріч керівництву телеканалу "1 + 1" і продовжила ліцензію, незважаючи на те, що Ткаченко дав неповний перелік документів.

Як повідомляє заступник голови комісії Уляна Фещук, в пакеті документів телеканалу не вистачає паперу за структурою власності телеканалу.

Після цього, за словами голови комісії, керівництво телеканалу так і не надало необхідний документ, прикриваючись різними відмовками.

Потім керівництво телеканалу направило лист, в якому було зазначено, що власником каналу є Ігор Коломойський, колишній власник Приватбанку.

Комісія і надалі чекає документ. Тим часом Олександр Ткаченко заявив, що існує загроза "віджиму" телеканалу, і вважає, що вимога комісії надати документ про структуру власності телеканалу є першим кроком для людей, які прагнуть "забрати" телеканал собі.