Українка в Індіан Уеллс обіграла 20-річну американку російського походження Софію Кенін.

Знаменита українська тенісистка Еліна Світоліна, "перша ракетка" нашої країни пробилася до третього раунду турніру з призовим фондом понад 9 мільйонів доларів – BNP Paribas Open в Індіан Уеллс. У матчі другого кола українка, посіяна під шостим номером, за 2 години 21 хвилину обіграла 20-річну американку російського походження Софію Кенін, що займає 33-у позицію в світовій класифікації, з рахунком 3: 6, 7: 6, 6: 4.

У третьому сеті Еліна Світоліна повела з двома брейками 4-1. Один з брейків американці вдалося відіграти і скоротити рахунок до мінімуму 4-3. Однак, подаючи на матч, українка не залишила жодних шансів суперниці, під нуль узявши свою подачу.

Наступною суперницею Еліни стане добре знайома їй австралійка Дар'я Гаврилова. Це буде 11-та очна зустріч між тенісистками. Рахунок особистих зустрічей поки рівний 5-5, але 4 останні матчі виграла Світоліна. Причому останні дві на американському харді – в 2017 в 3 колі Індіан-Уеллс (6: 2, 6: 1), а в 2018 – в третьому раунді Майамі (4: 6, 6: 0, 6: 1).