Глава Нацполіці видав указ про заборону на роботу усіх гральних закладів, які розташовуються на території України до 16.00 цієї п’ятниці, 20 грудня.

Відповідна заява була оприлюднена в прес-службі МВС.

Аваков послався на постанову Кабінету Міністрів України, в якому представників правоохоронних органів попросили закрити всі гральні заклади в тому числі ігрові клуби, лотереї і гральні заклади.

Так, в ніч з 19 на 20 грудня в Нацполіціі прикрили діяльність 152 гральних закладів. При обшуках і затримання було вилучено більше 46 млн гривень.

Глава департаменту стратегічних розслідувань зазначив, що державні лотереї тепер не матимуть змоги використати свої електронні системи, а щоб не допустити функціонування грального бізнесу, на місцях було запропоновано створити спеціальні комісії.

Термінове засідання Кабміну було проведено вранці, 20 грудня. Міністри практично одноголосно проголосували за скасування ряду положень, які легалізували національну лотерею. Таким чином в уряді мають намір боротися з ігровими автоматами, які працюють під виглядом державних лотерей.