Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон про збільшення кількості членів Центральної виборчої комісії з 15 до 17 осіб. Про це повідомляє прес-служба українського парламенту.

"Під час ранкового пленарного засідання парламенту голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон "Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", – йдеться у повідомленні.

Тепер законопроект буде направлено на підпис президенту Петру Порошенку. У сою чергу, Парубій висловив сподівання, що вже завтра парламент оновить склад Центральної виборчої комісії, термін повноважень членів якої сплинув більше року тому.Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Варто нагадати, що 5 липня Рада не змогла оновити склад Центральної виборчої комісії, поданий президентом Петром Порошенком. Через це фракція БПП оголосила бойкот та заявила, що не голосуватиме за жоден законопроект, доки не буде оновлено Центрвиборчком. У відповідь на це український парламент вперше ухвалив будь-який закон без участі найбільшої фракції Порошенка.

Але наступної сесії, 18 вересня, депутати ухвалили закон, який передбачає збільшення кількості членів Центрвиборчкому.