Саакашвілі назвав дату повернення і сказав, як потрапить в Україну, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Такого у світі ще не бачили”: Дружину президента піймали на… В Мережі аплодують стоячи!

Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі 10 вересня повертається в Україну і поділився очікуваннями, як перетинатиме кордон.

Про це він розповів грузинському каналу "Руставі 2". Політик зазначив, що його на кордоні планують зустріти кілька тисяч українців. Кілька громадян, за його словами, хочуть разом з ним пройти прикордонний пункт, повертаючись з Польщі.

"У прикордонному районі мене зустрінуть представники української опозиції, а також я переконаний, що європейські депутати також будуть зі мною перетинати кордон", – сказав Саакашвілі.

У Грузії проти нього розслідуються декілька кримінальних справ. Політик відповів на питання про те, чи допускає він можливість свого арешту на кордоні і екстрадицію на батьківщину. Саакашвілі впевнений, що потрапить в Україну, навіть незважаючи на те, що українсько-польський кордон укріплений колючим загородженням і бронетранспортерами.

"Затримання мене на кордоні – не таке просте питання. Нинішня українська влада може мене тільки заарештувати і відправити в Грузію, але це вже буде злочином кримінального характеру", – заявив колишній грузинський президент.