Відомий політичний оглядач Павло Нусс вважає, що в справі щодо теракту, який планувала здійснити нардеп Надія Савченко, однією з центральних фігур є глава "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передає Корупція.Інфо 

"У мене немає ніяких підстав не довіряти і ставити під сумнів висновки генерал-лейтенанта Служби зовнішньої розвідки України в запасі Василя Богдана який прямо пов'язує Савченко з політичним союзом Тимошенко-Медведчука.

Популярне: Будуть ходити по квартирах: Субсидіантів чекають перевірки ревізорів

Більш того. Про те, що Савченко була включена до виборчого списку "Батьківщини" за квотою Медведчука, в тому числі я писав і говорив відразу після того як стали відомі деякі подробиці вже після звільнення "полонянки", яка в кінцевому підсумку хотіла підірвати Україну …

До речі, підозрювана терористка Савченко – не єдина квота Медведчука в списку партії ЮВТ. З мандатом народного депутата в цій фракції є ще як мінімум один депутат, який з роками у виборців став асоціюватися виключно з Тимошенко, але Олександр Абдулін, про який кажу, був і є другом і соратником Медведчука з часів свого членства в СДПУ (о).

Тому, зв'язок між Тимошенко і Медведчуком дійсно є тісному і тривалої, і їх партнерство вигідне обом, а точніше – трьом сторонам, включаючи Путіна.

Медведчук і є тим, кого називають комунікатором між ЮВТ і ВВП …

Здивовані? Думаю ні!

Упевнений, що у слідчих у справі Савченко є докази, є матеріали справи, в яких однією з центральних фігур є Юля. Але знову ж таки, політична складова обмежує можливості слідства, тому що українці досі можуть бути толерантними до деяких знаковим політичним фігурам, які є прямими або опосередкованими агентами впливу Росії. Так. Мова саме про Тимошенко.

Але, я все ще не втрачаю надії що українці продемонструють докази, які спростувати буде неможливо навіть якщо в процесі відбілювання підключать всі медіа країни для необмеженого ефірного часу для неї ", – написав Нусс.