51_main_ukr

Омар Матін, який розстріляв 50 людей у нічному гей-клубі в американському місті Орландо, працював з 2007 року у найбільшій у світі приватній охоронній компанії G4S, повідомляє Російська служба ВВС, передає Корупція.Інфо.

"Ми шоковані і пригнічені трагічним випадком, що стався у нічному клубі Орландо. Ми підтверджуємо, що Омар Матін працював у G4S з 10 вересня 2007 року. Ми співпрацюємо з правоохоронними органами, у тому числі ФБР", – йдеться у заяві керівника північноамериканського підрозділу компанії Джона Кеннинга, опублікованому у Twitter G4S.

Також видання повідомляє, що Федеральне бюро розслідувань США підтвердило, що нападник на нічний гей-клуб Pulse в Орландо Омар Матін потрапив у поле зору правоохоронних органів ще у 2013 році.

"ФБР вперше звернуло увагу на Матіна у 2013 році, коли він допустив різкі коментарі у розмові зі своїми колегами по роботі, заявивши про нібито наявні у нього зв'язках з терористами", – заявив на брифінгу агент ФБР Рональд Хоппер.

За його словами, тоді ФБР перевірило показання свідків, записи підозрюваного, а також взяла чоловіка під спостереження і двічі допитало його. Підтвердити його зв'язки з екстремістами не вдалося, і розслідування було закрито.