Президент Володимир Зеленський, якого вже похвалили за переговори з терористом, подякував правоохоронцям за виконану роботу зі звільнення заручників.

Про це він сказав на традиційній селекторній нараді.

Окрему увагу на нараді приділив правоохоронним органам.

“Спасибі всім спецслужбам, правоохоронцям: Службі безпеки, Міністерству внутрішніх справ, Нацгвардії – всім, хто вчора так добре спрацював в операції зі звільнення заручників”, – сказав Зеленський.

Президенту доповіли, що зараз правоохоронці несуть посилену службу в місцях, звідки надходять повідомлення про мінування.

Нагадаємо, вранці, 21 липня, Максим Кривош, якого вже прозвали “луцьким терористом”, захопив у Луцьку рейсовий автобус з 13 пасажирами. Поліція впродовж дня вела переговори з ним, підключився навіть президент України, після чого зловмисник сам здався. З заручників ніхто не постраждав. Володимир Зеленський розповів про деталі переговорів з “луцьким терористом”. Варто відзначити, що з силовиками він спілкувався лише по 10-15 секунд і кидав слухавку, а з очільником держави говорив 10 хвилин.

Зеленський також виконав одну умову “луцького терориста”. Відзначимо, що Кривош вимагав спочатку, щоб представники різних органів влади записали і виклали в Youtube заяви про те, що саме вони – терористи в законі. А також, щоб президент опублікував відеозвернення з текстом: “Фільм “Земляни” 2005 року. Дивитися всім”.