У дитини пухлина, видалити яку безпечно можуть лише за кордоном.

6-річний Льоня Осипов зі столиці потребує операції за кордоном. У сечовому міхурі хлопчика виросла пухлина – настільки велика, що перекрила сечовивідні шляхи і випрожнюватися дитина може тільки через катетер.

Кожні чотири години мама Льоні промиває катетер. До цієї процедури хлопчик уже звик, він намагається терпіти, але все ж болю не витримує. Через хворобу Льоня закрився в собі – спілкуватися не хоче. Єдине, чого хоче – вилікуватися.

Все почалося два роки тому. Повернувшись із садочка, хлопчик сходив у тулет із кров’ю. Батьки одразу викликали швидку, Льоню госпіталізували. 10 днів обстежень та лікування, діагноз і повернення додому. “Діагноз: цистит. Я не вірила – ну, не може бути, щось там інше, тому що кров і кров”, – каже мама Анна Осипова.

Батьки знову звернулися по допомогу до медиків – ретельні дослідження виявили у сечовому міхурі хлопчика пухлину. Льоню почали лікувати, одна за одною були то променева, то хіміотерапія. Цього літа утворення зникло. “Після закінчення підтримуючої терапії при черговому обстеженні виявлено початок росту повторно пухлини. Рецидив. Ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура”, -констатував дитячий хірург київського онкологічного центру Вадим Кобись.

Цього разу вона виросла удвічі більша. Лікарі кажуть, що потрібно терміново видаляти пухлину, інакше доведеться вирізати увесь міхур. “Навіщо калічити, якщо можна обійтися без такої варварської операції. Часу немає зовсім. Якщо два тижні тому він ще самостійно мочився, то зараз мочиться через сечовий катетер. Пухлина вже закриває йому вихід із сечового міхура”, – каже лікар.

В Україні такі операції не роблять – немає обладнання. Взятися за порятунок хлопчика готові німецькі медики, але за їх послуги потрібно сплатити понад 90 тисяч євро. Таких грошей батькам Льоні самотужки не назбирати: мама касир, тато працює будівельником. Вони благають про допомогу. Відгукнутися і долучитися до порятунку хлопчика можна переказом на картку

5168 7573 7746 6091

Отримувач – мама Осипова Анна Вікторівна.