Українські військові продовжують звільняти населені пункти з-під окупації. Стало відомо про села Богуславка, Новопетрівка, а також Борисівська Андріївка, де майорять прапори України. Але все ж варто дочекатись офіційного підтвердження від Генштабу.

Контрнаступ ЗСУ продовжує набирати обертів. Захисники України день за днем звільняють все більше територій від російських загарбників.

Окупанти вже відправили на фронт мобілізованих восени росіян. Їх додаткова підготовка може проходити безпосередньо на позиціях в зоні бойових дій.

ЗСУ активно стежать за тим, як ворог намагатиметься вводити нові сили.

Керівниця пресцентру ОК “Південь” зазначила, що нові мобілізовані росіяни вже з’явилися в тимчасово окупованих районах Півдня.

Ми знаємо їхню кількість. Вони непідготовлені, але цілком ймовірно, що можуть готуватися безпосередньо на позиціях, тому що недооцінювати ворога не можна,– пояснила вона.

За її словами, Україна може простежити за цим процесом завдяки руху спротиву, який має можливості, щоб підтвердити або спростувати інформацію щодо цього.

“Тому ми за ними стежимо й проводимо серед них інформаційну кампанію про те, як “не мораючи” руки кров’ю, вони мали б змогу скласти зброю й перейти в “обмінний фонд”, – резюмувала Гуменюк.