Російські загарбники продовжують загострювати обстановку не лише на фронті, а й в країні, погрожуючи усьому світу.

Так, на тимчасово окупованих територіях росіяни продовжують проводити псевдореферендум. Втім, Як повідомив очільник Луганської ОВА, він більше нагадує соцопитування, але під дулами автоматів.

Під час одного з ефірів Сергій Гайдай поділився подробицями проведення цирку, пов’язаного з “референдумом” на Луганщині. 

Як ми могли спостерігати, на виборчих дільницях явка низька, що й зовсім не дивно.

Тому озброєні окупанти ходять по домівках. Таке відбулося й на Луганщині.

Там члени “виборчої комісії” пропонують дотримуватися процедури таємного голосування. А робити це можна, наприклад, прикриваючись картонкою. Такий сюр, що на голову не налазить.

Ясна річ, що бюлетені перевірять. Тих, хто проголосував проти приєднання до росії, записують до окремих списків.

Також Гайдай розповів, що для участі у референдумі документів з собою мати не потрібно. Ба більше, “віддадуть” свій голос і ті, кого фізично немає на місці. Наприклад, за словами глави ОВА, така ситуація спостерігається в Алчевську. У місті ворог стількох чоловіків мобілізував, що й працювати на Алчевському металургійному комбінаті нікому. Але не голосувати…

Щоправда, є кому голосувати. На фронті житель Алчевська, або вже в полоні, чи загинув – якимось чином проголосує. Можливо, й телепатично – голос врахують, – наголосив він.

До того ж, як зазначив Гайдай можуть зупинити і людину посеред вулиці. Якщо вона каже члену “виборчої дільниці”, що не має документів, то його це не дуже засмучує. Мовляв, паспорт не потрібен, адже “ми тебе і так знаємо”.

Не минулося й без телефонних дзвінків тим, хто бодай десь працює. Якщо вони відмовляються з’явитися на “дільниці”, то їм погрожують звільненням. Цікаво, що дістають і тих, хто виїхав до росії. Їх теж закликають відвідати псевдореферендум.