Депутати Київської обласної ради підтримали відставку діючого голови Олександра Склярова. Це сталося на позачерговій сесії, яка проходила в закритому режимі через карантинні обмеження.

Рішення про відставку було підтримано голосами 59 депутатів з 60 присутніх. Загальна кількість депутатів Київської обласної ради становить 84.

Також у відставку відправлені його заступники Марина Сапожко і Валерія Ксьонзенко.

Нагадаємо, у вівторок, 27 квітня, депутати Київської облради скликали позачергову сесію для зміни керівництва.

На засідання винесені питання відставки голови Київської обласної ради Олександра Склярова, його заступників Марини Сапожко і Валерія Ксьонзенко, а також обрання нового керівництва органу.

Під пропозицією про скликання сесії підписалися 59 депутатів Київської облради – фракції “Європейська Солідарність” і “За Майбутнє” в повному складі, а також більшість депутатів з політсили самого Склярова і партії “Слуга народу”.

“З жовтня минулого року у нас було всього одне засідання, в той час, як в інших областях вже провели по 5-6 сесій. Ви бачите, що навіть майже вся фракція” Слуги народу “підписалася під цими зверненнями, незважаючи на те, що Скляров відноситься до їх же політсили. Тому що всі розуміють, що так далі тривати не може, облрада просто нічого не робить “, – кажуть у фракції партії” За майбутнє “.

“Партія Слуга народу закінчила процес розставання з Олександром Дубінським, зачистивши Київську обласну раду. З посади голови звільнений ставленик Дубінського Олександр Скляров. Також буде переформатовано коаліцію, з якої приберуть Тимошенко.

Як повідомляють наші інсайдери, ймовірно, новою главою Київської облради буде Наталія Гунько. Вона – дружина нардепа Анатолія Гунько, члена фракції Слуга народу, який недавно переміг на довиборах в Чернігівській області, позбавивши місця під куполом Олега Ляшка.

Очікується, що у Київській обласній раді буде створена нова коаліція, куди увійдуть Слуга народу, Європейська солідарність і За майбутнє “, – коментує новину про відставку Склярова Сергій Лещенко.

“Депутати Київської обласної ради підтримали кандидатуру Наталії Гунько на посаду голови Київської обласної ради.« За » проголосувало 58 з 84 депутатів.

Наталія Гунько є дружиною нардепа від «Слуги народу» Гунько, який переміг Олега Ляшка на окрузі в Чернігівській області.

Таким чином Банкова завершила зачистку керівництва облради від людей Дубінського. А заодно і переформатувала коаліцію, яка буде вирішувати всі питання. Тепер в неї входять лояльна до Офісу президента частина фракції «слуг народу», партія Порошенка і За майбутнє.

Така цікава коаліція: Зеленський-Порошенко-Коломойський “, – пише” Політика страни “.