Народний депутат Гео Лерос, у якого напружені стосунки з президентом і своєю колишньою командою терміново звернувся до українців.

Важливе повідомлення від нардепа з’явилося на сторінці у Фейсбук.

“Шановні українці, це термінове повідомлення!

У наступні дні проти мене планується провокація, яка буде здійснена руками ДБР.

Під виглядом якоїсь сфабрикованої справи про податки, у мене будуть проведені обшуки, арештоване майно та вилучені всі електронні носії.

Саме заради останнього це буде і зроблено.

Зеленскому стало відомо, що у мене є продовження плівок Єрмака, які були записані аж до першої половини 2020 року, що доведе, що попри слова Зеленського, що йому було відомо про записи влітку та вересні 19 року, Денис Ермак продовжував торгувати посадами, навіть в цьому році, а сам Зеленський був частиною цих сценаріїв.

Я принципово не хотів публікувати цей матеріал до виборів, щоб ніхто не розказував, що це дискредитація перед голосуванням, але раз Зеленський поставив завдання зі мною розправитись до місцевих виборів, тому у мене може не бути можливості опублікувати ці матеріали після.

Українці, щоб не сталось, пам’ятайте, що свободу вам ніхто не подарує, Україна міцно зажата в лещатах олігархів та окупантів, які захопили українську владу.

Вони будуть захищати Зеленського всіма способами, бо ця маріонетка їм вигідна.

Ми мусимо мобілізувати сили, щоб скинути ворогів України, бо самі вони не підуть!

Так виглядає, що нам доведеться їх змусити!”, – пише Лерос.

Нагадаємо, раніше Гео Лерос оприлюднив шматки записів розмов, які, за його твердженням, вказують на те, що президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак покривають корупційні дії колишнього співголови фракції “Блоку Леоніда Черновецького” в Київраді Дениса Комарницького в столиці.