Внесення російського співака Філіпа Кіркорова до “чорного списку” та виключення його звідти є саботажем збоку СБУ.

Таку думку в ефірі програми “Україна з Тиграном Мартиросяном” на телеканалі “Україна 24” висловила екснародна депутатка, герой України Надія Савченко.

“На мою думку, це “врєдітєльство спецслужб”. Якби це було за Ради попереднього скликання, то в сесійній залі одразу б кричали: рука Кремля, агент Москви, зрадонька. Зрадонька чому?

Тому що так неоковирно косячити, виставляти на посміховисько Україну – роботу спецслужб і Міністерства культури відповідно… Ви для чого робите цей кіпіш і це сміття?

Футбол – ми обов’язково в якийсь скандал влипаємо – з формою, Росія масла підливає. Тут з Кіркоровим – Росія масла підливає. Вам взагалі треба цей смітник? Залиште цей смітник… вносити загрозою нацбезпеці? Ви Путіна поставили загрозою нацбезпеці Україні? Якщо ні, то чого ви Кіркорова поставили? Якщо уже Кіркоров внесений, то ви на цьому наполягайте, все логічно. Але коли ви його викреслили зі списку, що таке, він сказав, що Крим – Україна?”, – заявила Савченко.

Ексдепутатка зазначила, що дуже багато росіян, які приїжджають в Україну або проїжджають транзитом, можуть думати і говорити, що Крим – російський.

“Але звертають увагу лише на медійних публічних осіб. Але в Росії прийнятий закон про кримінальну відповідальність, якщо ти не визнаєш Крим російським. Чому у нас немає кримінальної відповідальності за те, що ти визнаєш Крим російським?

Пройшло три роки, Баста раз це сказав, приїхав в Україну – арештували. Приїхав Кіркоров з концертом в Україну – арештували. Поїхав до Криму через територію Росії – відповідно, теж арешт. Арештовуйте тоді людей, які порушили законодавство України. Ні, ми видумуємо якісь санкції, ведемо якісь війни з вітряними млинами”, – сказала вона.

Нагадаємо, що СБУ надіслала листа в Міністерство культури і інформполітики, в якому попросила внести російського виконавця Філіпа Кіркорова в список осіб, що загрожують нацбезпеці України. Потім від СБУ надійшов новий лист – з проханням виключити співака з чорного списку.

“У зв’язку з роз’ясненням Міністерства культури та інформаційної політики України (МКІП) від 24 червня 2021 року, в якому наголошується на наявності судових прецедентів з зазначених питань, Служба безпеки України потребує додаткового опрацювання даного питання, – йдеться уповыдомленні.

У Мінкультури заявили, що “як причини включення, так і причини виключення осіб зі списку СБУ у своїх листах до МКІП не зазначає”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.