Бізнесмен з Дніпра Олександр Петровський, відомий також як кримінальний авторитет “Нарік”, мав підтримку п’ятого Президента України Петра Порошенка. Той навіть вручав Петровському нагороду.

Про це у своєму блозі “Право на правду” розповів журналіст Дмитро Гнап. Він зауважив, що у Петровського є яскраве кримінальне минуле, однак кілька років тому він вирішив “кинутись” у релігію.

Відтак, наприкінці 2018 року Петровський був разом з тодішнім президентом Порошенком та митрополитом Єпіфанієм на урочистій службі з нагоди отримання Україною Томосу. Після богослужіння зробили пам’ятне фото.

Поруч з президентом та митрополитом – кримінальний авторитет Олександр Петровський, який останні роки офіційно сам себе називає бізнесменом та меценатом,– заявив Гнап.

Він також нагадав, як Порошенко нагородив Петровського державною нагородою – Хрестом Івана Мазепи за визначні заслуги перед Україною.

Що цікаво, Син Олександра Петровського – Єрмак – влаштував у Дніпрі масштабну стрілянину. Як зазначив Гнап, ніхто хлопця так і не притягнув до відповідальності.

Єрмак – це ім’я, а не прізвище, тому не плутайте його з главою Офісу Президента. Про те, як син відомого кримінального авторитета продовжив справу свого батька.

Єрмак Петровський – 20-річний юнак, якого затримали разом з десятком своїх друзів. Їх підозрюють у бандитському нападі на місцевого підприємця, що володіє агрофірмою.

Як з’ясували місцеві журналісти, Петровський-молодший з друзями спочатку влаштували сварку з підприємцем в місцевому кафе. Потім хлопці наздогнали і зупинили його машину, зробивши по ній з десяток пострілів.

На щастя, обійшлося без жертв, лише сам бізнесмен та його охоронець були змушені звернутися спочатку до лікарів, а потім і до поліцейських.

Треба віддати належне, копи швидко знайшли і затримали стрільців. Серед них виявився і Єрмак Петровський – син Олександра Петровського, якого медіа часто називають кримінальним авторитетом на прізвисько “Нарік”.

Раніше Петровський мав прізвище Налекрешвілі, через що в кримінальному світі за ними закріпилося прізвисько “Нарік”.

Як мовиться в публікаціях багатьох українських медіа, в середині 1990-х років Налекрешвілі був причетний до рекету, рейдерських атак та намагався захопити один з найбільших ринків Дніпра – “Металург”.

Через це у нього виник конфлікт з іншим місцевим кримінальним авторитетом на прізвисько “Матрос”.

Переживши замах на своє життя, Налекрешвілі був змушений ховатися за кордоном і змінив прізвище на Петровський.

Інформацію про кримінальне минуле Петровського підтверджували не тільки медіа, а й впливові правоохоронці.

У 2011 році Юрій Луценко стверджував, що під час роботи міністром внутрішніх справ дізнався, що Петровський справді є лідером організованого злочинного угрупування на прізвисько “Нарік”.