У Житомирі 15 січня місцеві жителі влаштували чергову акцію протесту. Причиною цього стали високі ціни на газ. Протестувальники навіть почали штурмувати будівлю облради.

Зрештою розлюченим активістам вдалося прорватися всередину. Про це повідомляє “Суспільне. Житомир”.

Акція протесту 15 січня почалася на перехресті вулиць Шевченка та Фещенка – Чопівського. У ній взяли участь приблизно 250 – 300 осіб. Колоною протестувальники рушили до будівлі “Житомиробленерго”.

Після протесту під будівлею комунального відомства вони рушили до Житомирської облради. Після штурму будівлі вони прорвалися всередину. Згодом разом з представниками влади протестувальники перейшли до сесійної зали міськради для подальшого обговорення ситуації з цінами на газ.

 

Если депутаты не понимают проблем своих избирателей то избиратели идут к ним ‼️‼️‼️

Опубликовано Владимиром Михальцем Пятница, 15 января 2021 г.

Зауважимо, що вже не перший день у містах України тривають акції протесту через підняття цін на газ. 15 січня люди у Києві та інших містах України почали перекривати траси.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року в Україні зросла ціна за розподіл газу. Відповідні зміни наприкінці 2020 року ухвалив тарифний регулятор.

Через це у Полтаві, Миколаєві, Харкові та Кривому Розі 10 січня люди вийшли на протест. Вони вимагали повернення старих тарифів.

11 січня на акції протесту вийшли також жителі Львова, Івано-Франківська, Херсона, Кропивницького та Чернівців та деяких інших міст.

На нараді 13 січня члени уряду домовилися знизити ціну на газ більш ніж на 30% — до 6,99 гривні за кубометр. Однак така ціна діятиме лише на час карантину.

Натомість у МВФ нагадали, що Україна в меморандумі з Фондом взяла на себе зобов’язання щодо тарифів на ринку природного газу.