Президент Володимир Зеленський запропонував внести зміни до Мінських угод і залучити до переговорів США, Великобританію та Канаду.

Про це повідомляє Financial Times.

“Зараз я беру участь в процесі, який був розроблений до мого приходу (на пост президента – Ред.). Мінський процес повинен бути більш гнучким у цій ситуації. Він повинен служити цілям теперішнього, а не минулого. Є два варіанти: ми можемо змінити мінський формат, скорегувати його. Або ми можемо використовувати якийсь інший формат. Швидкість має значення. Темп цього процесу важливий, тому що ми втрачаємо людей щодня”, – заявив він.

За словами глави держави, він хоче провести двосторонню зустріч з Володимиром Путіним, підкресливши, що українську сторону “не хвилює місце проведення, мова йде про зміст”.

Водночас Зеленський відкинув пропозицію президента РФ, який порадив Києву почати переговори з представниками так званих псевдореспублік.

Нагадаємо, раніше глава РФ Володимир Путін відповів на пропозицію зустрічі від українського лідера Володимира Зеленського. Він зазначив, що якщо той хоче обговорювати двосторонні відносини, то його готові прийняти в Москві.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

На зустрічі з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком 22 квітня Путін заявив, що якщо Зеленський хоче налагодити двосторонні відносини між Україною і РФ, то його чекають у Москві “в будь-який зручний для нього час”.

А якщо Зеленський хотів обговорити мирне врегулювання на Донбасі, то Путін вважає, що йому слід зустрітися з ватажками угруповань, які за підтримки РФ частково окупували Луганську і Донецьку область.

Тільки після цього Путін готовий буде з ним зустрітися.

При цьому Путін вкотре цинічно переклав відповідальність за погіршення російсько-українських відносин на Київ – нібито це сталося через ставлення до РПЦ, російської мови, а також російських громадян та російськомовних українців.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.