Російські окупаційні війська готуються поновити наступальні дії в напрямку з Ізюма на Слов’янськ. Про це йдеться у  вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України за 21 травня.

“Триває підготовка підрозділів окупаційних військ для відновлення наступу на Слов’янському напрямку. Протягом дня ворог здійснював артилерійські обстріли в районах населених пунктів Велика Комишуваха та Довгеньке Харківської області. На Слобожанському напрямку противник продовжує ведення бойових дій з метою утримання займаних рубежів. Щоб не допустити виходу наших військ на державний кордон завдавав авіаційних ударів та обстрілював з артилерії райони населених пунктів Чорноглазівка, Прудянка, Дементіївка і Тернова”, – повідомляють там.

Також російські війська готуються до наступу на Лиманському напрямку. На Донецькому напрямку противник намагається прорвати лінію оборони українських військ і вийти на адміністративні межу Луганської області.

За підтримки авіації та артилерії вів штурмові дії в районах населених пунктів Липове, Василівка, Мар’їнка та Новомихайлівка Донецької області, успіху не мав.

Росіяни завдавали авіаційних та артилерійських ударів по цивільних об’єктах у Бахмуті й Врубівці. Також авіаційного удару завдали по Микільському у Волноваському районі.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках наступальних дій ворог не проводив. Здійснював обстріли цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Времівка Донецької області, Ольгівське, Затишшя, Гуляйполе, Оріхів, Новоданилівка та Кам’янське Запорізької області.

На Південнобузькому, Сіверському, Волинському й Поліському напрямках обстановка суттєвих змін не зазнала.

У Чернігівській області російські загарбники обстріляли населені пункти Семенівка, Блешня, Гірськ. Окремо ракетних ударів завдали по об’єктах на Полтавщині й Житомирщині.

Українська розвідка продовжує фіксувати, що російське командування проводить приховану мобілізацію для ротації військ, які зазнали втрат у ході бойових дій проти ЗСУ. Також тривають примусові заходи залучення чоловіків на тимчасово захоплених територіях України.