Генеральна прокуратура України проводить обшуки в ПАТ "Укргазвидобування"

"Представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знов проводять обшуки та виїмку документів. ГПУ цікавлять проведені у 2016-2017 рр роботи з гідророзриву пластів та капітального ремонту свердловин, які допомогли ПАТ "Укргазвидобування" досягти максимального за останні п'ять років добового видобутку природного газу", – повідомили в компанії,передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах


Зазначається, що обшуки проводяться за ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 11 серпня 2017 року.

В "Укргазвидобуванні" відзначили, що відповідно до ухвали суду, правоохоронці мають право вилучити первинні фінансово-господарські документи пов'язанні з відносинами "Укргазвидобування" з румунською компаниєю Tacrom Services S.R.L та білоруською "Бєлоруснєфть".

"Укргазвидобування" наголошує, що вилучення важливої для технологічного процесу документації та масові виклики на допити технічних керівників апарату УГВ та філій компанії можуть дестабілізувати роботу Товариства, що негативно вплине на виконання найбільшим газовидобувним підприємством України урядової програми зі збільшення видобутку природного газу. Подібні дії правоохоронців також можуть призвести до погіршення іміджу "Укргазвидобування" та України у міжнародному бізнес середовищі", – заявили в компанії.

Нагадаємо, 7 липня ГПУ за сприяння СБУ провела обшуки в офісі "Укргазвидобування".

У компанії повідомили, що в її офісах вилучають документи, пов'язані з компаніями Tacrom Services S.R.L (Румунія) та "Бєлоруснєфть".

Слідство стверджує, що посадові особи "Укргазвидобування", діючи за попередньою змовою зі службовцями іноземних компаній, шляхом завищення вартості робіт з гідророзриву пластів, які проводяться на території Полтавської та Харківської областей, протягом 2016-2017 років заволоділи державними коштами в особливо великих розмірах.