На засіданні у середу, 9 вересня, Кабінет міністрів ухвалив низку важливих кадрових рішень.

Про це повідомив у Facebook нардеп, заступник голови комітету ВРУ з питань молоді і спорту Василь Мокан.

“Кабмін сьогодні на засіданні ухвалив низку кадрових рішень. Призначити…Дуля Ярему Миколайовича – державним секретарем Міністерства культури та інформаційної політики України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину)”, – написав Мокан.

Окрім цього, Дядюру Ігоря Григоровича звільнили з посади заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (у зв’язку із переходом на іншу роботу) і натомість призначили заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Також, за повідомленням нардепа, Кабмін призначив Максима Ярмистого першим заступником голови Українського інституту національної пам’яті (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину), а також погодив призначення Теряєвої Олени Геннадіївни заступницею голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Як зазначається, уряд прийняв проєкт розпорядження про погодження тимчасового покладення виконання обов’язків директора державного підприємства “Дирекція з будівництва міжнародного аеропорту “Одеса” на Рубцова Віктора Алімовича (заступник директора з питань будівництва зазначеного підприємства).