Народний депутат Гео Лерос, якого виключили з фракції “Слуга народу”, заявив, що планує опублікувати нову серію з розмовами високопосадовців.

 

Про це він заявив в ефірі «Прямого».

Він анонсував нову серію плівок з розмовами високопосадовців.

«Буде ще ряд цікавої інформації, якою, як я сказав, буду виводити цих чортів на чисту воду», – заявив він.

«Я раніше заявляв про те, що, безумовно, президент України, всі ці служби безпеки, правоохоронні органи – вони захищають зараз всю цю корупційну зграю. Але рано чи пізно – сподіваюся, що рано – Зеленський перестане бути президентом і йому не вдасться вже покривати цих людей …», – зазначив він.

Нагадаємо, 7 жовтня Гео Лерос оприлюднив другу частину записів розмов нібито нардепа від “Слуги народи” Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького, під час яких ті обговорюють можливий напад на Лероса.

Тищенко заявив, що звернувся до СБУ, щоб вони надали держохорону Леросу.

Також варто згадати, що в середу, 30 вересня, Гео Лерос повідомив з трибуни парламенту, що йому відомо про договір Миколи Тищенка та Дениса Комарницького щодо організації нападу на нього. Гео Лерос також обіцяв частинами оприлюднити 6 годин записів розмов, які йому передав офіцер СБУ.

ASPI news раніше повідомляло, що 14 вересня Лерос опублікував на своєму ютуб-каналі перше відео, присвячене передвиборчим обіцянкам Зеленського. Друге відео Лероса має з’явитися наступного тижня і буде присвячене місцевим виборам.