Нардеп Гео Лерос, якого виключено зі “Слуги народу”, підтвердив інформацію про те, що депутати з президентської фракції отримують зарплату в конвертах.

Про це повідомляє телеканал “Прямий”.

«Я хотів би вам досить унікальну новину сказати. Це інформація, яка ще ніде не звучала. Ви зачепили тему щодо конвертів. 236 народних депутатів фракції «Слуга народу» отримують ці конверти. 236», – сказав він.

Уточнювати, де і в який час нардепи отримували гроші чорним налом, Гео Лерос не став. За його словами, необхідно дочекатися певного часу – і тоді він надасть докази того, як це відбувається.

«Буде ще ряд цікавої інформації, якою, як я сказав, буду виводити цих чортів на чисту воду», – заявив нардеп.

«Я раніше заявляв про те, що, безумовно, президент України, всі ці служби безпеки, правоохоронні органи – вони захищають зараз всю цю корупційну зграю. Але рано чи пізно – сподіваюся, що рано – Зеленський перестане бути президентом і йому не вдасться вже покривати цих людей …», – зазначив Лерос.

Відзначимо, що станом на 8 жовтня 2020 року у фракції “Слуга народу” в парламенті складаються 246 нардепів.

Таким чином, якщо керуватися цифрами Лерос, то не отримують зарплату в конвертах всього лише 10 депутатів з президентської фракції.

Нагадаємо, 7 жовтня Гео Лерос оприлюднив другу частину записів розмов нібито нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького, під час яких ті обговорюють можливий напад на Лерос.

Тищенко заявив, що звернувся в СБУ, щоб вони надали держохорону Лерос.

Також варто згадати, що в середу, 30 вересня, Гео Лерос повідомив з трибуни парламенту, що йому відомо про договір Миколи Тищенка і Денис Комарницький по організації нападу на нього. Гео Лерос також обіцяв частинами оприлюднити 6:00 записів розмов, які йому передав офіцер СБУ.

Відзначимо, що 14 вересня Лерос опублікував на своєму ютуб-каналі перше відео, присвячене передвиборчим обіцянкам Зеленського. Друге відео Лерос повинен з’явитися на наступному тижні і буде присвячене місцевих виборів.