У президента Володимира Зеленського немає наміру відправляти уряд у відставку, проте деяких міністрів можуть змінити.

Таку думку висловив радник Офісу президента (ОП) Михайло Подоляк в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Він відмітив, що Кабінет міністрів України (КМУ) ще не до кінця допрацював свою каденцію, за винятком “якихось позицій, які необхідно підсилити”.

“Зокрема, наприклад, у нас на сьогодні дуже розірвана галузева історія по міністерству енергетики, відсутність міністра, який зможе модерувати ці процеси, з урахуванням того, що там дуже складні контрагенти та переплетення інтересів – це важливий аспект”, – сказав він.

За його словами, Кабміну “не вистачає макроекономічної ваговитості, коли він точно розставляє акценти, де, як і коли ми будемо перебувати з точки зору макроекономіки”.

“Мені здається, що необхідно більш дисципліновано підходити до виконання бюджетних показників. Але знову ж таки я розумію, що тиск на бюджет у нас все-таки завищений через ковід. Він вимагає асигнувань на якісь проєкти, які не враховувалися пів року тому”, – уточнив Подоляк.

Також за словами радника ОП, нинішній Кабмін “на сьогодні досить ефективний”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.