Один з найбільших українських медіа-холдингів «1+1 Медіа» заявив про закриття українського інформаційного телеканалу міжнародного мовлення Ukraine Today з 1 січня 2017 року, повідомила прес-служба з посиланням на генерального директора медіагрупи Олександра Ткаченка. – повідомляє Корупція.Інфо

«Ми вдячні всій команді, і особисто Тетяні Пушновой, за виконану роботу і величезний внесок, який вони зробили не тільки канал, але і на підтримку інформаційної безпеки всієї країни», – цитує прес-служба Ткаченко.

У повідомленні наголошується, що рішення про закриття телеканалу було прийнято з двох причин.

«Проект повинен був стати голосом країни на міжнародне співтовариство. По суті, в 2014 році це була єдина можливість для нас бути почутими. Але зараз держава взяла на себе цю функцію, і ми вважаємо, що наша місія завершена», – наводяться в повідомленні слова Ткаченко.

За його словами, закриття сприяли також фінансові труднощі телеканалу Ukraine Today.

«Для групи це був соціальний проект… Сьогодні ми не можемо собі дозволити фінансово підтримувати проект, який не має чітко визначеної бізнес-складової», – підкреслив генеральний директор медіагрупи.

Прес-служба додала, що компанія виконає всі свої зобов'язання перед співробітниками Ukraine Today в повному обсязі відповідно до чинної політиці компанії і норм Кодексу законів про працю.