Перші руйнування на Керченському мосту стали тривожним сигналом для місцевої окупаційної влади та зрадників України. І це не дарма, адже ЗСУ зможуть повністю зруйнувати міст, після чого тимчасово окупований Крим перетвориться на справжній “котел”. 

Про це розповів військовий експерт та полковник у запасі Роман Світан. 

Так, за словами експерта, міст – це єдина артерія, яка з’єднувала материкову Росію і окупований Крим, що дозволяло поставляти великі обсяги військових поставок для війни, зокрема на півдні України.  

Однак, після вибуху на Кримському мосту кількість цих поставок зменшиться, що в свою чергу значно ускладнить логістику та перебування окупантів на території України.  

“Російське керівництво братиме до уваги, що такі акти можуть повторитися. Кримський міст буде повністю знищено. Крим як такий стане оперативним “котлом”, потрапить в оперативне оточення. Тобто ми переріжемо підходи до Криму. І вже після цього російське командування буде ухвалювати рішення про доцільність продовження сухопутної операції у Херсонській та Запорізькій областях… Це все ми побачимо найближчим часом”, – розповів Світан.