Український співак, секс-символ естради та учасник проєкту “Танці з зірками” Олег Винник захворів на коронавірус. Його партнерка Олена Шоптенко також заразилася COVID-19.

 

Через хворобу Винник та Шоптенко не змогли виступити на паркеті шоу під час п’ятого випуску 27 вересня через вкрай погане самопочуття. Про це оголосив у прямому ефірі каналу “1+1” ведучий проєкту Юрій Горбунов

Ведучі шоу заявили, що Винник сьогодні мав продемонструвати своє почуття гумору, перетворившись в Голохвастова з кінофільму «За двома зайцями», але, на жаль, глядачі не зможуть побачити свого кумира в новому образі.

Олег Винник розповів, що має двосторонню пневмонію, викликану коронавірусом.

Він зазначив, що не може стояти більше 10 хв. і почувається дуже погано незважаючи на, що у нього легка форма коронавірусу.

“Почуваю себе надзвичайно погано, більше 10 хвилин не можу перебувати на ногах. КТ показала двосторонню пневмонію, тяжко навіть дивитися в телевізор. Завтра буду здавати повторний аналіз. У Олени стан ще важчий. І якщо у нас не важка форма хвороби, то я не уявляю, як себе почувають при ній. Це дуже серйозна хвороба”, – висловився Винник.

Що стосується його партнерки Олени Шоптенко – у неї хвороба проходить у важчій формі. Так, Шоптенко мучить сильний кашель, а також постійний жар. Вона навіть не змогла вийти на відеозв’язок під час випуску.

Недугу діагностували і в партнерки співака – хореографа Олени Шоптенко. Танцівниця перебуває на самоізоляції вдома.

Нагадаємо, що відома телеведуча Марічка Падалко та двоє її дітей захворіли на Covid-19.