У середу, 23 вересня, в Мінську помітили прямуючий в бік Палацу Незалежності кортеж, в якому може знаходитися Олександр Лукашенко.

Як припустили журналісти TUT. BY, білоруський диктатор може направлятися на свою «інавгурацію».

Раніше Telegram-канал NEXTA повідомив, що церемонію можуть провести в режимі секретності, щоб опозиція не спробувала її зірвати.

Зараз же всі тг-канали вибухнули повідомленнями, що саме в ці хвилини проходить інавгурація диктатора Лукашенка.

“Церемонія інавгурації в ці хвилини проходить у Палаці Незалежності.

Поклавши праву руку на Конституцію, кривавий диктатор виголосив присягу на білоруській мові. Потім він підписав акт про прийняття присяги, після чого Єрмошина вручила Лукашенку посвідчення Президента Республіки Білорусь.

UPD. Вперше в історії Білорусі інавгурацію ніяк не анонсовано”, – пише тг-канал NEXTA Live.

“Олександр Лукашенко вступив на посаду президента. Церемонія інавгурації в ці хвилини проходить у Палаці Незалежності. Чутки підтвердилися.

Поклавши праву руку на Конституцію, Олександр Лукашенко виголосив присягу на білоруській мові. Потім він підписав акт про прийняття присяги, після чого голова Центральної комісії Білорусі з виборів і проведення республіканських референдумів Лідія Єрмошина вручила Олександру Лукашенко посвідчення Президента Республіки Білорусь “, – пише” Клименко-Тайм “та інші.

“З’явилося фото з інавгурації Олександра Лукашенка. Вона пройшла таємно і без попереднього анонсу. Мабуть, щоб уникнути вже традиційних для Білорусі протестів. Очікуємо реакції протестувальників і їх іноземних патронів в особі керівництва Польщі, Литви і ЄС”, – пише “Клименко-Тайм” .