Віктора Медведчука хочуть знищити його ж соратники з партії “Опозиційна платформа – За життя”. Вони зрозуміли, що проросійський лідер є всього лиш політичною бульбашкою.

Таку думку у своєму відеоблозі “Право на правду” висловив журналіст Дмитро Гнап. Він запевнив, що партію у Медведчука можуть відібрати соратники по проросійському табору.

“Вони вже зрозуміли, що Медведчук – це політична бульбашка, яка гучно луснула після перших серйозних проблем, а тому можна його добити і розділити між собою залишки його політичного впливу”, – сказав Гнап.

Він додав, що в самій ОПЗЖ почався розкол одразу після введення санкцій РНБО.

“Більша частина партії незабаром може зректися кума Путіна, як токсичного і безперспективного персонажа, а переорієнтуватися на іншого лідера – Юрія Бойка”, – зауважив журналіст.

Також витіснити Медведчука з проросійського політичного поля в Україні хоче олігарх Рінат Ахметов. Він посварився з Медведчуком та Фірташем кілька років тому і почав розкручувати власний політичний проєкт – “Опоблок”.

Цей проєкт, як відомо, гучно провалився. На останніх виборах до Верховної Ради він не потрапив. Крім того, також провалився й інший політичний проєкт, який підтримував олігарха – “Радикальна партія Олега Ляшка”.

Відтак, сьогодні Ахметов вперше за багато років не має жодної кишенькової фракції у парламенті. Однак своє політичне представництво у Раді йому вкрай необхідне.

Річ у тім, що перед ним теж засвітились серйозні проблеми, які вже неприкрито і відверто озвучив на пресконференції президент Зеленський у відповідь на питання журналіста ахметівського телеканалу.

Зокрема, про те, що незабаром Верховна Рада та уряд планують підвищити ставки ренти на видобуток залізної руди, що приносить структурам Ахметова мільярди гривень додаткового прибутку на рік.

Крім того, народні депутати та урядовці нарешті дозріли до того, щоб припинити масштабну аферу із зеленою енергетикою, на якій Ахметов теж заробляє мільярди гривень, витягуючи їх з наших кишень. Оскільки, дотації на найбільші в Європі українські зелені тарифи фінансуються коштом бюджету, тобто за наші з вами гроші.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.