Виконуючий обов’язки мера Луцька Григорій Пустовіт захворів на коронавірус.

 

«Так сталося, що і мене не обійшла COVID-19. Де це сталося і коли це сталося, мені невідомо … Додатково повідомляю, що з неділі, 2 серпня, я перебуваю на самоізоляції », – написав він у Facebook.

Пустовіт попросив політичних опонентів не пов’язувати хворобу з позицією міста щодо посилення карантинних обмежень.

“Не дивлячись на те, що я захворів COVID-19, я продовжую як і раніше виступати рішуче проти спроби необґрунтованого і безпідставного внесення нашого міста Луцьк в” червону “зону епідемічної небезпеки, і як наслідок можливого створення істотних проблем і незручностей для жителів міста”, – підкреслив він.

В.о. мера закликав жителів міста продовжувати дотримуватись загальновідомих протиепідемічних заходів: носити маски, дотримуватися соціальну дистанцію, частіше мити руки і користуватися антисептиками.

Відзначимо, що за рішенням державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 липня через високу захворюваність на COVID-19 в “червону” карантинну зону потрапили Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

У Луцьку і Тернополі висловили невдоволення введеними обмеженнями, заявивши, що виконають їх частково.

Нагадаємо, з початку серпня в Україні діє «зональний» розподіл областей. Це означає, що регіони з найменшою захворюваністю COVID-19 знаходяться в «зеленій» зоні, а області з широким розповсюдженням – в «помаранчевій» і «червоній». Відповідно, розрізняються і карантинні обмеження – від легких до серйозних.