Попередньою версією загибелі міського голови Кривого Рога Костянтина Павлова слідство вважає самогубство, заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. Про це він сказав в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Попередньо ми можемо говорити про самогубство. Фактори, які стали мотивом цього самогубства, має озвучити слідство. Проте є зовнішні фактори, які вже встановлено: відбувалася низка масштабних перевірок, аудит бюджету міста, і було виявлено серйозні зловживання…Це один із тих моментів, коли відповідальність могла понести людина, яка підписувала фінансові документи. У цьому разі – мер», – сказав Монастирський.

Міністр додав, що тиск на слідство не чиниться.

«Смерть мера, як і будь-якого чиновника такого рівня, – це завжди шлях до політизації, хоч би як хотіли цього уникнути. Особливо на місцевому рівні, де відбуватиметься зміна еліт через це», – зазначив Монастирський.

Як повідомлялося, мера Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли мертвим на порозі його будинку 15 серпня. Національна поліція України відкрила кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Його знайшли біля входу на веранду в будинку в селі Вільне Криворізького району із вогнепальним пораненням.