Леонід Кравчук заявив, що Україна має бути готова, що дії Москви у період військових навчань “Захід-2021″можуть бути небезпечними. Про це він розповів в програмі “Ходят слухи” на Ютуб.

Зараз українська армія готова дати відсіч будь-якому агресорові. Про це лідер української делегації для участі у Тристоронній контактній групі заявив у інтерв’ю.

“У вересні проводитимуть військові навчання. За такого скупчення російських військ тут, поблизу Донбасу і Криму, навчання можуть бути, з військового погляду, непередбачуваними й небезпечними для України. Ми маємо бути готовими до всього”, – попередив Кравчук.

Також він додав, що, попри нерівні сили з Росією, в українців є відчуття патріотизму.

“Ми битимемося до останнього”,-заявив колишній президент.

Раніше президент Володимир Зеленський теж підтвердив той факт, що загроза ескалації з боку Росії існуватиме до кінця вересня 2021 року.

“Тому моє бачення, що ескалація можлива в будь-який момент до кінця вересня, скажімо, точно до 12 – 16 вересня. Ми знаємо, що будуть навчання “Захід-2021″, вважаю, що до цього періоду ситуація дуже небезпечна”, – розповів Зеленський.

90% армійського складу та озброєння досі біля тимчасово окупованого Криму. Росія відвела лише 3,5 тисячі військових, зазначив Зеленський.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.