Бойовики на Донбасі викрали українського суддю

Поблизу окупованого бойовиками Донецька бойовики викрали суддю донецького апеляційного суду Едуарда Казначеєва, – Корупція Інфо

Популярне: НЕЧУВАНО!!! Порошенко звільнив скандального чиновника через величезний хабар. Чому його не посадили???

Про це повідомила Раїса Ханова – голова донецького апеляційного суду, який зараз розміщений у Краматорську, повідомляє «Громадське».

Чоловік взяв відпустку і мав повернутися ще 28 березня, але вчасно не з’явився на роботу.

«Коли я зателефонувала його дружині, вона мені розповіла, що її чоловіка забрали з дому. Як це сталось? У нього в Мар’їнці живуть батьки, він їхав до них, а це дім на стику вже Мар’їнки та Петровського району Донецька, а в Петровському в нього там дім залишився, певно поїхав провідати, то я думаю, що це був донос, хтось на нього доніс, ми, певно, там, як трофеї», – сказала Ханова.У суді дізналися про те, що колега потрапив до лап бойовиків, лише 7 квітня.

Днем раніше на Youtube-каналі так званого «МВС ДНР» з’явилось відео під назвою «Исповедь перебежчиков».

На ньому фігурують троє чоловіків – два дільничних інспектора донецької поліції, які нібито розповідають, що працювали в Нацполіції України, а третій чоловік – Казначєєв.

Вона звернулася до поліції Донецька і наразі там відкрили провадження за фактом зникнення людини. Також судді звернулись до представника України в гуманітарній підгрупі на Мінських перемовинах Ірини Геращенко, аби сприяти обміну чи поверненню Казначєєва.

«Розумієте, ми всі ж переселенці, суд повністю переїхав з Донецька з технічними працівниками і навіть прибиральницями. І тепер ніхто з нас навіть не поїде додому – в Донецьк на свята до рідних, чи могили відвідати», – додала глава суду.