Делегації обох країн намітили напрями подальшої роботи до кінця 2021 року.

У Білорусі відбулося засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

“З 20 по 22 липня у м. Гомель відбулося 24 засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії… Очолив українську делегацію Представник України з питань договірно-правового оформлення державного кордону Сергій Бороденков”, – йдеться в повідомленні.

Учасники засідання обговорили стан і перспективи виконання демаркаційних робіт на українсько-білоруській ділянці державного кордону.

Також на зустрічі було констатовано завершення спільної роботи з виносу лінії державного кордону з карти на місцевість в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, а також в цілому на всій протяжності державного кордону (за виключенням р. Дніпро та р. Сож).

Нагадаємо, Минулого тижня до Білорусі прибули перші ешелони з військовими і бронетехнікою з РФ для підготовки до навчань Захід-2021.

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська вважає, що Олександр Лукашенко може використати перебування в країні військ РФ для шантажу України.

Такі побоювання вона висловила під час зустрічі з білоруською громадою у Нью-Йорку, передає Укрінформ.

Метою маневрів називають відпрацювання “застосування угруповань військ в інтересах забезпечення військової безпеки Союзної держави”.

Тихановська вважає, що Лукашенко може скористатися присутністю у Білорусі російських військ для досягнення власних цілей.