Перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що представникам певних політичних партій необхідно вибачитися перед Офісом Президента. Депутат запевняє, що вони зобов’язані визнати свою причетність до цієї акції протесту.

Корнієнко зазначив, що учасники конкретних політсил останнім часом активно пропагували протести під стінами ОП через власні ЗМІ. Він припускає, що таким чином їм вдалося за один вечір вислужитися перед пропагандистами Росії більше, ніж “медведчуківським” каналам впродовж місяця.

Саме тому, представники цих політсил повинні понести як політичну, так і моральну відповідальність за вчинені дії. Не менш важливо, щоб вони вибачились “за безлад, який підтримували”.

“Вважаємо, що деякі політичні партії повинні визнати відповідальність за події на Банковій. Через свої ЗМІ вони рекламували протестну кампанію за Сергія Стерненка, і певні депутати запрошували всіх прийти на акцію в суботу”, – заявив нардеп.

Відзначимо, що спікер ВРУ Дмитро Разумков також засудив сутички, які сталися 20 березня під час акції протесту проти ув’язнення одеського активіста Сергія Стерненка біля Офісу Президента.

“Демократія повинна бути демократією, а це не значить, що можна робити все, що тобі заманеться. Тому що твої права закінчуються рівно там, де починаються права іншого. І якщо ми будемо дозволяти собі псувати будь-яке майно, державне, особисте — це неповага у першу чергу до себе, до своєї держави. Ми ж не про людей зараз говоримо. Один, другий, п’ятий, шостий, сьомий, або можемо пройтися по прізвищах. Ми говоримо про інституції. Інституції треба поважати, і точно не треба виміщати своє незадоволення тими чи іншими подіями на стінах. Стіни здачі не дають”, – сказав Разумков.

Нагадаємо, що увечері в суботу, 20 березня, під Офісом Президента відбулася акція на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка, під час якої деякі її учасники розписали будівлю протестними написами, розбили вікна вхідних дверей та підпалили табличку на фасаді ОП.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.