Головнокомандувач ЗСУ заборонив чиновникам відвідувати зону ООС. Також скасували візит глави Верховної Ради України Дмитра Разумкова до зони проведення Операції об’єднаних сил.

Візит Дмитра Разумкова був запланований на 3 серпня. У цей же день повідомили, що його скасували.

У Верховній Раді повідомили, що візит Дмитра Разумкова в зону Операції об’єднаних сил скасували.

“Пізно ввечері, напередодні відрядження, Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним було повідомлено про тимчасову заборону відвідування посадовими особами зони проведення Операції об’єднаних сил.” – мовилось у повідомленні ООС.

У ЗСУ назвали причину скасування візиту.

Командування ЗСУ у коментарі 24 каналу заявило, що “такі приїзди лише відволікали від передачі повноважень, тому було схвалено таке рішення, щоб цей процес відбувся за спокійних обставин.

“Заборона є тимчасовою та діятиме протягом 10 днів. Це пов’язано зі зміною командувача Операції Об’єднаних сил”,– заявили у пресслужбі ООС.

Там також додали, що сподіваються на розуміння політиків та посадовців.

Нагадаємо, Володимир Зеленський 28 липня змінив керівництво Генерального штабу Збройних сил України. Ексначальник Генштабу ЗСУ Сергій Корнійчук звернувся до військовослужбовців та підбив підсумки своєї роботи.

Корнійчук подякував усім працівникам ЗСУ за спільну службу. Він зазначив, що з першого дня виконання обов’язків керівника розумів усю відповідальність за оборону держави в умовах російської агресії, що триває, та загрози повномасштабного вторгнення.

“Існувала нагальна необхідність продовження оборонної реформи, яка зробить Збройні сили ще сильнішими”, – наголосив Корнійчук.