Російські загарбники у ніч на 31 березня атакували територію України дронами камікадзе. Але при цьому вони змінили свою тактику – країна-агресорка РФ під час цієї атаки сконцентрувала основну силу удару на півночі нашої держави. На півдні ворог вночі не був таким активним.  

Про це розповіла речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону. 

Вона зазначила, що на півдні російські окупанти продовжують бити керованими авіабомбами, тому що не можуть повноцінно завдавати ударів з артилерії. 

“Ворог змістив акцент на північ. При цьому на півдні окупанти продовжують тактику застосування керованих авіаційних бомб, не маючи повноцінної можливості як раніше бити з артилерії по Правобережжю. Оскільки вони дуже відкинуті”, – розповіла Гуменюк. 

Проте російські загарбники намагаються маневрувати і шукають способи для атаки, а також додають авіацію, сказала речниця Сил оборони півдня. 

Зокрема ворожа авіація, не залітаючи у зону ураження української ППО, скидає крилаті кориговані авіабомби, які вражають українські міста. Це нова тактика російських терористів, з якою треба боротись, але для цього Україні потрібні багатоцільові винищувачі, зазначив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

«Російська авіація завдає щодня десятки авіаударів і почала використовувати крилаті кориговані авіаційні бомби, фактично щодня вони з’являються у прифронтовій зоні. Це нова загроза, яка постала перед нами: не залітаючи в зону ураження нашої ППО, вони скидають ці бомби», – зазначив Ігнат.