До смерті білоруського активіста Віталія Шишова може бути причетний Кремль, припускає екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Про це він сказав в ефірі 24 каналу.

“Вважайте це політичною інтуїцією або передчуттям, але це може бути частиною чогось більшого, ніж просто вбивства одного з лідерів опозиції”,- сказав екс-міністр.

Він не виключив намірів дестабілізації ситуації в Україні у зв’язку з майбутнім святкуванням Дня Незалежності.

“Це за кілька тижнів до 30-річчя. Ви думаєте, Путін буде радий дозволити нам святкувати так, як ми хочемо?”,- задається питанням Клімкін.

Смерть Шишова екс-міністр назвав трагедією для кожного і одночасно тестом довіри.

Додамо, що президент Володимир Зеленський тримає на контролі справу про смерть глави Білоруського дому в Україні Віталія Шишова.

“Ми пильно стежимо за висновками поліції, президент, звичайно, тримає цю справу на контролі. Тут єдине, що можна сказати, що нам дійсно важливо показати, що Україна підтримує народ Білорусі, і нам дуже важливо, щоб білоруси після подій літа і осені минулого року приїхали в Україну, щоб вони відчували себе в безпеці”, – сказав прессекретар президента Сергій Нікіфоров.

Прессекретар додав, що якщо виявиться, що до смерті Шишова були причетні спецслужби, тоді на це буде реакція президента.