У Каховці один з місцевих депутатів вже не раз отримував погрози від певних осіб, які пов'язує із своєю представницькою діяльністю, передає Корупція.Інфо

Популярне: Зіткнення потягів у столиці: Фатальні наслідки, від яких можна втратити дар мови!

Сьогодні, у Вербну неділю – світле християнське свято злочинці вирішили від погроз на словах перейти до справ на ділі. Кілька пострілів у бік машини – і глибоко переконані, що вони суворо попередили депутата в останній раз, розстріляв його машину – правопорушники утекли з місця події.

На щастя обійшлося без жертв.

Та виявилося, що зловмисники чи то короткозорі, чи то теоретики-любителі, замісіть того аби влучити у машину депутата, вони розстріляли машину одного з Херсонських лікарів, який на вихідні приїхав до своїх батьків і яка була припаркована у дворі будинку де живе депутат.

Як розповів потерпілий, на місці події працюють працівники Поліції та слідчо-оперативна група. Вже з'ясували, хто може бути причетний до цієї справи, адже «горе-стрілка» не тільки бачили на місці події свідки, але його пересування зафіксували і камери відеоспостереження, які встановлені поблизу місця злочину.

Депутат відбувся переляком, а от лікарю доведеться витрачатися на ремонт своєї автівки.