Охочих позбавити Андрія Єрмака посади голови Офісу президента України багато, оскільки він зміг розділити владу і олігархів.

Про це розповів радник української делегації в тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович в інтерв’ю “Бабелю” 24 грудня.

“Єрмак зробив неймовірну річ – за моїми відчуттями, він відсік від влади олігархів. Я бачу, як приймаються рішення. На своєму рівні я не бачу жодного сліду впливу олігархів”, – пояснив він.

Як доказ Арестович привів виступ президента України Володимира Зеленського на телеканалі ICTV під час конституційної кризи. За словами Зеленського, його інспірували росіяни і “Майбах” (кулуарне назву партії “За майбутнє”, її очолює близький соратник українського бізнесмена Ігоря Коломойського Ігор Палиця).

“Ми ж знаємо, хто на” Майбаху “, – натякнув він.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що на думку радника Володимира Зеленського олігарх Ігор Коломойський не впливає на рішення президента.

“Впливати на президента Зеленського неможливо. У нього немає таких дружніх стосунків, які дозволили б комусь на нього впливати при ухваленні глобальних державних рішень. Жоден із олігархів і великих бізнесменів сьогодні ні на йоту не впливає на його рішення”, – сказав радник керівника ОП.